Realizace prodeje

Merinové vlny

Dodávané vlny merinové z Maďarska a Ruska jsou doprovázeny core-testem vyhotoveným nezávislou laboratoří. U nás v Brně je to TZÚ, nebo testem z Anglie, členem asociace IWTO. Core-test obsahuje údaje, jako jemnost váken v mikronech, procenta obložení rostlinnými nečistotami a procenta výtěžnosti atd. Na přání zákazníka může být dodávka doprovázena na test průměrné délky vláken v milimetrech. Vlny jsou dodávány v silně lisovaných balících. Rozměry a váhy balíků se liší zemí původu.

Můžeme realizovat prodej vln netříděných na kvalitu. Záleží na dohodě mezi dodavatelem a odběratelem.

Než je jakákoliv vlna dodána zákazníkovi, jsou všechy dodávky osobně kontrolovány woolexpertem v zemi původu a dodávka je doprovázena ratifikačním vzorkem.

Střední a hrubé vlny

Dodávky vln středních a hrubých se dodávají v různém balení a na přání zákazníka mohou být doprovázeny core-testem.

Než je jakákoliv vlna dodána zákazníkovi, jsou všechy dodávky osobně kontrolovány woolexpertem v zemi původu a dodávka je doprovázena ratifikačním vzorkem.

Prané vlny a další výrobky

Realizace prodeje praných vln, česanců, útržků česanců, mykanců a výčesků se děje na základě laboratorních testů, které udávají procenta tuku, procenta rostlinného obložení, hodnotu pH, průměrnou staplovou délku vláken v milimetrech, procenta minerálních nečistot, jemnost vláken v mikronech atd.

Dodávky se realizují v silně lisovaných balících. Rozměry a váhy balíků se liší od lisovací techniky dané prádelny a přádelny.

 

Ceny těchto všech produktů se stanovují podle dohody mezi dodavatelem a obděratelem.

Ovce s merinovou vlnou Ovce s crossbred vlnou
Ovce s hrubou vlnou
více fotografií ve fotogalerii